Home

InterShoot 2018: Nu ook deelname mogelijk voor niet-Selectieleden KNSA

donderdag 14 december 2017

De internationale wedstrijd InterShoot vindt traditiegetrouw plaats in de eerste week van februari in Den Haag. Zo ook in 2018, wanneer dit evenement van 1 tot en met 3 februari wordt gehouden in de Sporthal Ockenburgh.

In tegenstelling tot andere jaren, zal in 2018 ook de deelname worden toegestaan van een beperkt aantal schutters die geen deel uitmaken van de Nationale Selectie of een Talententeam van de KNSA. Voor deelname aan InterShoot buiten de Nationale Selectie of het Talententeam om, moet wel aan een minimaal prestatieniveau worden voldaan. Daarom zal er een Kwalificatiewedstrijd worden gehouden op zaterdag 13 januari 2018 in de Schiethal op het Nationaal Sportcentrum Papendal.

U kunt zich inschrijven voor deelname aan die Kwalificatiewedstrijd door het invullen van onderstaand inschrijfformulier vóór 30 december 2017.

 

Per onderdeel en per categorie zijn er twee (2) plaatsen beschikbaar voor InterShoot. Indien meer schutters voldoen aan de kwalificatie-eisen dan er plaatsen beschikbaar zijn, worden de twee hoogst-geëindigden per onderdeel en per categorie ingeschreven.

Tijdens InterShoot 2018 worden de onderdelen verschoten volgens de nieuwe ISSF-reglementen (per 01-01-2018). Dit houdt in dat het aantal schoten per discipline voor zowel Heren als Dames gelijk is, namelijk 60 schoten bij Luchtgeweer en Luchtpistool in alle categorieën. De kwalificatie zal derhalve, ook in alle Dames-categorieën, over 60 schoten worden verschoten.

De minimale kwalificatie-eisen voor deelname aan InterShoot 2018 zijn:

Onderdeel Categorie Kwalificatie-eis
10m Luchtgeweer Senioren-heren 615
10m Luchtgeweer Senioren-dames 612
10m Luchtgeweer Junioren-heren 608
10m Luchtgeweer Junioren-dames 607
10m Luchtpistool Senioren-heren 565
10m Luchtpistool Senioren-dames 553
10m Luchtpistool Junioren-heren 551
10m Luchtpistool Junioren-dames 534

 

Zodra alle inschrijvingen zijn ontvangen en verwerkt, wordt het programma en de serie-indeling voor de Kwalificatiewedstrijd van 13 januari 2018 aan de deelnemers bekend gemaakt.

De KNSA zal de kosten voor inschrijving voor InterShoot 2018 voor haar rekening nemen. De gekwalificeerde schutters zullen tijdens InterShoot zelf hun overnachtingen moeten regelen en ook de kosten voor verblijf zoals hotel, lunches en avondeten, zelf moeten dragen.